КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня « Заклад»

Час роботи: : цілодобово
  Телефон : 03241 66219

КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» надає спеціалізовану психіатричну допомогу у відповідності до ЗУ «Про психіатричну допомогу», за скеруванням психіатрів по місцю проживання сімейних лікарів або чергового лікаря приймально лікувально-діагностичного відділення у разі само звернення та наявності показів до госпіталізації. КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад»  або згідно ухвал судових органів для проведення примусового лікування (згідно ст. 13, 14 ЗУ «Про психіатричну допомогу»).

При поступленні пацієнти скеровуються на відповідний режим спостереження в залежності від психічного стану. При обстеженні використовуються консультації терапевта, невропатолога, психолога проводяться лабораторні, флюорографічне обстеження. Пацієнти розміщенні у відділеннях по палатах з урахуванням їх психічного і сомато – неврологічного стану і залежно від характеру захворювання призначаються всі сучасні методи лікування і соціальної реабілітації.

В установі створені комісії ЛКК та ЛПК за участю яких розглядається різні та складні в діагностичному плані випадки, а також практикуються клінічні розбори пацієнтів за участю працівників кафедри Факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім.. Д. Галицького.

Залишити відповідь