КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня « Заклад»

Час роботи: : цілодобово
  Телефон : 03241 66219

Міжнародна конференція польсько – українського проекту

28.10.2016 року в актовому залі КЗ ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад»   – відбулася міжнародна конференція  в рамках міжнародного польсько – українського проекту Babi – Kulpa – Zaklad за участі лікарів – психіатрів та психотерапевтів нашої лікарні та гостей з Польщі, з Краківської психіатричної клініки ім.. Бабінського. Від нашої лікарні з доповіддю виступив головний лікар Гейшев С.О. (історичний екскурс) і працівник малого реабілітаційного центру Тетяна Микитко («Робота в малому реабілітаційному центрі з психічними хворими»). Крім того, перед гостями і учасниками конференції виступили діти вихованців Сиротинця в Закладі – Тереза Блауцяк (Іващишин) і Зофія Бабінська з екскурсом в минуле будівлі лікарні.

Дуже тепло  і чуйно зустріли працівники і гості лікарні зворушливу розповідь земляків про дитинство своїх батьків, яких доля допровадила жити в цих стінах.

Від польської сторони з доповіддю про реабілітацію психічних хворих  та боротьбу з вигоранням в колективі виступили Дорота Кранц, Ельжбета Петрик,Єва Єндрис, Анна Депукат.

Після конференції робота продовжилася по музикотерапії на 5-му відділенні з Мірославою Холєв, по арттерапії на 9-му відділенні з Малгожетою Мацьонг.

Після чого було проведено заключне обговорення в присутності всіх лікарів та середніх медпрацівників.

По підсумку зустрічі і польська, і українська сторони підтвердили своє бажання до подальшої плідної співпраці.

Залишити відповідь