КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня « Заклад»

Час роботи: : цілодобово
  Телефон : 03241 66219

13 лютого 2020 року в приміщенні актового залу Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад»» відбулася розширена нарада сестер медичних стаціонару

13 лютого 2020 року в приміщенні актового залу Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад»» відбулася розширена нарада сестер медичних стаціонару, де були присутні в.о. директора Цудний М. та в.о.заступника директора з медичної частини Кравець О.І.

На даній нараді, до відома присутніх заступником директора з медсестринства Миханів Г.М. , було доведено план заходів Департаменту охорони здоров’я щодо роботи медсестринської служби в області в час реформування.
Сестрами медичними піднімалося питання про визначення напрямків розвитку спеціальності та основ фаховості, професійних стандартів, підтримка лідерства в медсестринстві, доцільність впровадження безперервного професійного розвитку для фахівців з неповною вищою освітою та сестер медичних з освітою молодших спеціалістів . Було обговорено актуальні проблеми та перспективи вищої освіти та науки зі спеціальності «Медсестринство». Піднімалося питання фінансування пролікованого випадку в психіатрії НСЗ України.
11 лютого 2020 року сестри медичні нашого підприємства взяли участь в навчально-освітній Програмі для сестер медичних «Висококваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення» у 2020 році.

А також на нараді було обговорено проєкт нового колективного договору для КНП та роздано для обговорення у відділення та служби. На даному засідання розглядалися ряд інших питань щодо роботи медсестринської служби.