КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня « Заклад»

Час роботи: : цілодобово
  Телефон : 03241 66219

Адміністрація та профспілковий комітет КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» щиро вітає вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Шановні колеги!

Адміністрація  та профспілковий  комітет КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» щиро вітає вас із професійним святом –

Днем медичного працівника!

Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Однаковою мірою це стосується лікарів і медичних сестер, фельдшерів й усього медичного персоналу, позаяк жоден найдосконаліший прилад не замінить Вашої уваги та чуйного ставлення до пацієнта

Своєю невтомною щоденною працею ви демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у Ваших родинах та людської пошани.

Також в цей день відзначають День Святої Трійці, який символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі. У це свято нехай у житті кожного розкинуться широкі поля удачі і з’являться простори натхнення. Також бажаємо всім Вам міцного здоров’я, творчих сил та любові! Хай свято надихає кожного на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут.